Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Szymbark – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Kaszubach

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

149 000 zł2 867 m² 51,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2867 ha, położona w miejscowości Szymbark (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Gorlice). Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł2 354 m² 177,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szymbark, w sercu Kaszub. Nieruchomość o powierzchni 2354 m to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 014 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka budowlana w Szymbarku na Kaszubach atuty Duża.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł3 097 m² 5,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolnej o powierzchni 0,3097 ha zlokalizowana w miejscowości Szymbark, gm. Gorlice, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 000 zł609 m² 65,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaniowa działka w Szymbarku niedaleko słynnego zamku stwarza ogromne możliwości. Oferowany grunt pozwala na wybudowanie domu w tej uroczej miejscowości. Nie ma problemu z uzbrojeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł8 222 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 0,8222 ha, położony w miejscowości Szymbark. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolu 1.4.RP, czyli terenach rolnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje. Działka Z widokiem jak Z pocztówki (dla biura) Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 679/7, o powierzchni 0,0800ha, która.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 226 m² 170,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub. Zapoznaj się z Naszą ofertą! Lokalizacja: szymbark - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł5 244 m² 20,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 0,5244 ha, położony w miejscowości Szymbark. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolu 1.4.RP, czyli terenach rolnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 818 m² 164,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bardzo dobry dojazd do nieruchomości, który odbywa się drogą asfaltową. Pięknie położony wśród lasu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 136 m² 175,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub! Lokalizacja: szymbark - wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł969 m² 184,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w centrum miejscowości Szymbark! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 w cenie 179 ty.zł ( do negocjacji) Działka objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł805 m² 111,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 11 działek położony w malowniczej miejscowości Szymbark, położonej w Beskidzie Niskim, zaledwie 5 km od granic Gorlic. Zostały 2 ostatnie działki! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

132 300 zł882 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

3 działki budowlane w otoczeniu natury - Rybaki, gm. Somonino Marzysz o własnym miejscu wśród natury, a jednocześnie w przyjemnym sąsiedztwie? Te działki to idealna propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

119 000 zł1 131 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w otoczonej lasami miejscowości Rybaki, w gminie Somonino. Idealna dla osób szukających ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, bliskości jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

220 000 zł1 224 m² 179,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Rybakach! Lokalizacja: rybaki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

159 000 zł1 860 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie usytuowana działka! Oferuję do sprzedaży pięknie usytuowaną działkę budowlaną w miejscowości Rybaki w gminie Somonino, w powiecie Kartuskim. Działka z widokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

1 074 000 zł7 500 m² 143,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rybaki gmina Somonino - działka o powierzchni 7500 m2, znajdująca się w urokliwej, spokojnej okolicy. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę usługową typu domu seniora.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

143 000 zł1 132 m² 126,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1132 m z wydanymi Warunkami Zabudowy, na Kaszubach! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1132 m , położoną w malowniczej miejscowości Rybaki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

739 000 zł10 569 m² 69,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka o powierzchni 10 569 m, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

388 500 zł25 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka na Kaszubach, bezpośrednio granicząca z drogową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +4 km

Działka Nowe Czaple

Nowe Czaple

2 499 000 zł14 781 m² 169,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna nad Jeziorem Stężyckim - Nowe Czaple, kaszuby Szukasz miejsca, które połączy potencjał inwestycyjny z niepowtarzalnym urokiem natury? Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +5 km

369 000 zł2 296 m² 160,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +5 km

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Powierzchnia 3 000 m daje niemal elastyczne możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +5 km

172 800 zł1 080 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1080 m kw, na granicy miejscowości Ostrzyce, we wsi Rąty, przy ulicy Modrzewiowej, widokowa, aktualne warunki zabudowy. Najważniejsze atuty: - powierzchnia działki 1080 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +5 km

375 000 zł1 232 m² 304,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana 1232 m w Brodnicy Dolnej - 300 m od jeziora, południowy stok, media w drodze! Możesz tu zrealizować projekt wymarzonego domu jednorodzinnego z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymbark +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

90 000 zł13 000 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa Niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno - leśna o powierzchni 1,3 ha w Szymbarku koło Gorlic. Położna jest w malowniczej scenerii otoczona lasem i górami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szymbark

Szymbark,małopolskie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 działek o łącznej powierzchni 0,1200 ha położone w miejscowości Szymbark, gm. Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

56 000 zł3 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny położony w Szymbarku koło Gorlic o powierzchni 35 arów. Działka położona jest na łagodnym stoku o wystawie południowej, z potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

227 000 zł8 582 m² 26,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna, widokowa działka w Szymbarku k. Gorlic Oferuję na sprzedaż wyjątkową, malowniczo położoną działkę w miejscowości Szymbark, na pograniczu Beskidu Niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szymbark

Szymbark,pomorskie

499 000 zł2 400 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Szymbark

Szymbark,małopolskie

70 000 zł5 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka leśna w Szymbarku o powierzchni ok. 0,5 ha. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nachylony w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

109 000 zł1 873 m² 58,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę dotyczącą działki budowlanej, która powstanie wyniku podziału gruntu o przybliżonej powierzchni 18,73 ar (numer ewidencyjny: 499/12).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Szymbark

Szymbark,pomorskie

5 550 000 zł30 830 m² 180,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna przy najwyższym wzniesieniu na pomorzu jakim jest Wieżyca. Działka objęta mpzp oznaczona jako tereny zabudowy usług turystyczno - wypoczynkowych o powierzchni 3,83ha. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szymbark

Szymbark,pomorskie

315 000 zł2 871 m² 109,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę położną w Szymbarku na polanie otoczonej lasem. Lokalizacja nieruchomości daje poczucie prywatności, bliski kontakt z naturą oraz widok zapierający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

150 000 zł5 028 m² 29,83 zł/m²

 

 

 

Szymbark,pomorskie

1 450 000 zł11 732 m² 123,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1,2 ha z lasem i stawem, zabudowana domem mieszkalnym wolnostojącym i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość: składa sie z ośmiu działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szymbark

Szymbark,pomorskie

900 000 zł13 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje Państwu ofertę zakupu działek inwestycyjnych zlokalizowanych w Gminie Stężyca,150m2 od drogi asfaltowej, w bezpośrednim sąsiedztwie z wsią Szymbark. Miejsce ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Sportowa

Szymbark,pomorskie

2 599 920 zł28 888 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*tylko U nas* cena Z vatem! *kupujący nie płaci prowizji* Cena do negocjacji. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 28 888 m2 w miejscowości Wieżyca k. Szymbarku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szymbark

Szymbark,małopolskie

85 000 zł5 581 m² 15,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Znakomita oferta - widokowa działka budowlana położona w Szymbarku koło Gorlic o powierzchni 55,81 arów z zatwierdzonym projektem domu jednorodzinnego, projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Szymbark

Szymbark,małopolskie

69 000 zł6 210 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka z wyjątkowymi walorami krajobrazowymi położona w Szymbarku w Beskidzie Niskim o powierzchni 62 ary. Przeznaczenie działki jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij